Jakie zabiegi redukujące cellulit wybrać?

Jakie zabiegi redukujące cellulit wybrać?
5 (100%) 33 głosy

Cellulit to efekt gromadzenia się pod skórą tkanki tłuszczowej, której luźna nie dokładnie związana struktura powoduje niezbyt estetyczne marszczenie przy nacisku. Według szacunków, w mniejszym lub większym stopniu 8 z 10 kobiet musi zmagać się z tym mało estetycznym problemem.

Zabiegi na cellulit można przeprowadzać na wiele rożnych sposobów i z wykorzystaniem wielu urządzeń. My skupimy się na trzech najpopularniejszych i najbardziej skutecznych.

Cellu M6 Integral – Endermologia

Urządzenie zostało wyposażone w głowicę masującą, której głównym zadaniem jest właśnie redukcja cellulitu.Zabieg o nazwie endermologia to sposób ugniatania wierzchnich warstw skóry w taki sposób aby jej powierzchnia stawała się bardziej napięta i ujędrniona. Endermologia efekty: ujędrnienie skóry, zmniejszenie widocznego cellulitu, poprawa ukrwienia i wzmocnienie drenażu limfatycznego.

Pollogen Legend Maximus

Redukcja tkanki tłuszczowej jaka następuje na skutek działania urządzenia to podstawowy czynnik powodujący zmniejszenie i usunięcie cellulitu. Fala radiowa rozgrzewa komórki tłuszczowe topiąc je, wibracje powodowane przez głowicę ułatwiają ich usuwanie a impulsy magnetyczne pobudzają skórę do odbudowy i regeneracji.

Karboksyterapia Reology 2

Polega na zaaplikowanie głęboko do skóry dwutlenku węgla. Jego działanie powoduje szybkie i wyjątkowo skuteczne rozbicie tkanki tłuszczowej zgromadzonej pod skórą. Modelowanie sylwetki z wykorzystaniem tej metody daje wspaniałe i bardzo szybkie efekty.

Usuwanie cellulitu to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej na rynku. Kobiety ciągle zastanawiają się jak zredukować tkankę tłuszczową a odpowiedzi szukają w gabinetach kosmetycznych. Bezpieczeństwo pacjentek stoi zawsze na pierwszym miejscu, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek działań, pacjentka przechodzi szczegółowe badanie stanu skóry a kosmetolog przeprowadza bardzo dokładny wywiad medyczny. Taka kolejność działań pozwala wykluczyć wszelkie możliwe powikłania i komplikacje podczas zabiegów. Wi3ele z klinik kosmetologicznych oferuje także darmowe konsultacje odnośnie zabiegów na cellulit. Pozwoli tez dobrać najbardziej skuteczna metodę oraz określić ilość i intensywność zabiegów koniecznych do wykonania. Zabiegi na cellulit trwają około 30 minut a pacjentka od razu po wyjściu z gabinetu może udać się do codziennych zajęć.

Przeciwwskazania do zabiegów

Skuteczne zabiegi na cellulit choć całkowicie bezinwazyjne, powodują jednak ingerencję w głębokie warstwy tkanek. Działanie urządzeń wpływa na tkanki tłuszczowe, skórę, a nawet mięśnie znajdujące się pod skórą. Z tego powodu istnieje klika sytuacji, w których przeprowadzenie zabiegu albo jest mocno ograniczone albo całkowicie niemożliwe do wykonania. Do sytuacji tego typu zaliczamy:

  • ciąża lub okres karmienia piersią
  • infekcje bakteryjne lub wirusowe zwłaszcza obejmujące skórę
  • uszkodzenia oraz nie do końca wygojone rany na skórze
  • choroby przewlekłe takie jaki: cukrzyca, wysokie nadciśnienie tętnicze, choroby nowotworowe

Wszystkie zastosowanie środki bezpieczeństwa maja za zadanie chronić zdrowie pacjentek. Personel medyczny w współpracy z kosmetologami stale nadzoruje przebieg zabiegów, a fachowa opieka i doświadczenie osób wykonujących zabiegi to gwarancja sukcesu i zadowolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

43 + = 50